Krótka historia

O nas

Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR powstało na początku 1996 roku we Wrocławiu z inicjatywy niewielkiej grupy studentów. Aktualny rozmiar i skala przedsięwzięć organizacji nawet nie jest zbliżona do ich ówczesnych oczekiwań. Po ponad 20 latach członkowie Wiggoru organizują projekty na ogólnopolską skalę i są rozchwytywani na rynku pracy. Każdy z nich zdaje sobie sprawę, że studia to nie wszystko i najwięcej można nauczyć się angażując się w coś więcej. Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR to nie tylko „symulacja firmy”. Od samego początku to przede wszystkim młodzi, ambitni studenci, którzy w każde działanie wkładają dużo serca i humoru.

Naszą misją jest:

„Kreowanie najlepszych studentów i promowanie ich najlepszym firmom oraz instytucjom”

WIGGOR to:

Wiedza

Będąc członkiem stowarzyszenia wiemy, że ciągłe samokształcenie w przyszłości zaowocuje sukcesem. Czerpiemy wiedzę z każdej możliwej sytuacji: rozmów z partnerami i uczestnikami, ze szkoleń oraz wielu warsztatów.

Inicjatywa

Chęć działania i zaangażowanie to nasze drugie imię! Nie boimy się wyzwań i każdego roku staramy się udoskonalać swoje projekty tak, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających uczestników.

Gotowość

Odwagi oraz chęci do działania nie brakuje żadnemu Wiggorakowi. Staramy się być dla innych i wzajemnie sobie pomagać nie tylko w czasie spotkań, ale w każdej możliwej sytuacji.

Gwarancja

Ogrom wiedzy i umiejętności zdobytych podczas działalności w naszej organizacji sprawia, że opuszczając mury uczelni, jesteśmy gwarantem dobrego i doświadczonego pracownika, zyskując tym samym przewagę na rynku pracy.

Otwartość

Najprzyjemniejszą częścią działalności w organizacji jest możliwość ciągłego kontaktu z innymi. Każdego dnia uczymy się współpracować i negocjować rozwiązania, które będą korzystne dla każdego, zarówno podczas rozmów z partnerami, jak i ze sobą wzajemnie.

Rozwój

W Wiggorze wiemy, że brak zysku to też strata, dlatego stale rozwijamy się poprzez organizację licznych szkoleń i warsztatów. Dzięki wsparciu naszych partnerów mamy pewność, że każdy z członków nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności na wielu płaszczyznach.

Dane Kontaktowe

Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR

ul. Kamienna 57, 53-307 Wrocław

tel: (71)36 80 634


Znajdź nas na


Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR

Strona Wordpress
stworzona przez:

Kamil Orkisz